монографія доцента кафедри економіки та підприємництва цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Монографія доцента кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ

Під час роботи в дистанційному режимі доцент кафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету Сергій Нісфоян завершив монографію «Управління витратами на утримання і розвиток персоналу підприємств», яка нещодавно вийшла друком в одному із видавництв Кропивницького.

Монографія «Управління витратами на утримання і розвиток персоналу підприємств» присвячена проблематиці підвищення ефективності управління витратами на утримання і розвиток персоналу. В монографії висвітлено дослідження економічної сутності витрат на персонал, проаналізовано особливості і тенденції формування таких витрат; надано рекомендації для менеджерів підприємств, використання яких на практиці дозволить більш ефективно управляти витратами на утримання і розвиток персоналу. Монографія Сергія Нісфояна «Управління витратами на утримання і розвиток персоналу підприємств» призначена для науковців, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, економістів, менеджерів, а також стане в нагоді усім, хто цікавиться проблемою ефективності управління витратами на утримання і розвиток персоналу.

Рецензентами монографії виступили завідувач кафедри державного управління, публічного адміністрування та регіональної економіки Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця, доктор економічних наук, професор Наталія Гавкалова та завідувач кафедри економіки та підприємництва Центральноукраїнського національного технічного університету, доктор економічних наук, професор Марина Семикіна.

Монографія рекомендована до друку Вченою радою Центральноукраїнського національного технічного університету.

За інформацією кафедри економіки та підприємництва ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.