розпочато конкурс досліджень та розробок, які отримають державне фінансування з 2021 року

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Розпочато конкурс досліджень та розробок, які отримають державне фінансування з 2021 року

Міністерство освіти і науки України оголосило щорічний конкурсний відбір проєктів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних та експериментальних розробок за участю закладів вищої освіти та наукових установ, які належать до сфери управління МОН. Перший етап конкурсу відбудеться до 25 листопада 2020 року в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах».

Як повідомляється на сайті МОН, цьогоріч перевага буде надаватися проєктам, що спрямовані на підвищення обороноздатності і національної безпеки держави. Виконання та фінансування досліджень за бюджетною програмою «Наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ» розпочнеться з 2021 року.

Перший етап конкурсу відбудеться до 25 листопада, потім, 2 до 25 грудня, триватиме розгляд та затвердження результатів експертизи проєктів досліджень і розробок на засіданнях секцій за фаховими напрямами та на засіданні Наукової ради МОН. Результати конкурсного відбору буде оголошено до 8 січня 2021 року.

Мінімальна вартість на рік конкурсного дослідження або розробки становитиме 300 тис. гривень, а максимальна – 1500 тис. гривень.

Відповідно, у Центральноукраїнському національному технічному університеті розпочато перший етап щорічного конкурсного відбору проектів фундаментальних та прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок.

Відбір проектів, які можуть бути рекомендовані до участі у другому турі конкурсу, здійснятиме експертно-консультативна комісія при науково-технічній раді ЦНТУ.

За додатковою інформацією щодо проведення конкурсу та оформлення наукових проектів звертайтеся до науково-дослідного сектору ЦНТУ.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.