двоє науковців цнту стали лауреатами стипендії кабінету міністрів україни

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська English


Двоє науковців ЦНТУ стали лауреатами стипендії Кабінету Міністрів України

Минулого тижня президія Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки визначила перелік науковців, яким призначено або продовжено виплату стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених. Серед 265 стипендіатів, які відносяться до ЗВО, що підпорядковані Міністерству освіти і науки України, лише двоє представників Кіровоградщини, і це науковці ЦНТУ.

Комітет з державних премій України в галузі науки і техніки постановив призначити (або продовжити) стипендії Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених у період з листопада 2020 року по квітень 2021 року. Кандидатури претендентів подано президією Національної академії наук України (у випадку стипендій Президента України для молодих вчених) та колегіями міністерств і президій національних академій наук України (у випадку стипендій Кабінету Міністрів України для молодих вчених).

Стипендії Президента України для молодих вчених призначено/продовжено 300 науковцям НАН України. Стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених призначено/продовжено 315-ти стипендіатам, з яких квота Міністерства освіти і науки України становить 265 стипендій.

Серед стипендіатів від МОН є двоє представників Центральноукраїнського національного технічного університету: Ілона Царенко, старший викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності; а також Любов Олійніченко, старший викладач кафедри деталей машин та прикладної механіки.

За інформацією методично-організаційного відділу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.