конференція студентів цнту та державного аграрного університету молдови

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Конференція студентів ЦНТУ та Державного Аграрного Університету Молдови

24 вересня на базі кафедри сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету проходила ІІ Міжнародна студентська онлайн-конференція «Техніка і технології у аграрному виробництві».

У конференції взяли участь 28 студентів закладів вищої освіти України і Молдови, у тому числі: 22 студенти ЦНТУ і шість студентів Державного Аграрного Університету Молдови (UASM). Учасників конференції привітали перший проректор UASM Юрій Мельник та заступник декана агротехнічного факультету ЦНТУ Юрій Мачок.

Протягом ІІ Міжнародної студентської онлайн-конференція «Техніка і технології у аграрному виробництві» було заслухано 26 доповідь за тематикою конференції. Доповіді учасників свідчили про достатню обізнаність з новими технологіями обробітку ґрунту, вирощування та збирання сільськогосподарських культур, з експлуатацією сільськогосподарської техніки, методами підвищення якості її роботи, надійності та довговічності. Також були підняті актуальні питання використання альтернативної енергетики та електропостачання об’єктів аграрного виробництва.

За результатами конференції буде видано електронний збірник «Матеріали ІІ Міжнародної студентської Інтернет-конференції «Техніка і технології у аграрному виробництві»».

За інформацією методично-організаційного відділу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.