головне студентське свято університету

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Головне студентське свято університету

17 листопада Україна, як і багато країн світу, відзначає Міжнародний День студентів. Для будь-якого навчального закладу студенти – ключовий компонент. Основа існування. Не дарма у нашому університеті, коли обирали власну назву для реконструйованої площі, вирішили назвати оновлену площу «Студентською», а скульптурну композицію«Студентство». Як свідчення того, хто є ключовою фігурою у навчальному закладі.

Раніше у Міжнародний День студентів в Центральноукраїнському національному технічному університеті проходили концерти, квести, студентські дискотеки. На жаль, цього року ми святкуємо День студента віртуально та дистанційно.

В День студента 2020 року перше побажання студентам ЦНТУ – здоров’я. Здоров’я вам та вашим родинам. Друге побажання – невгамовної жаги до нових знань. В наш час людина, яка хоче навчитися чомусь новому, має дуже багато можливостей навчатися, як стаціонарно, так й онлайн. Головне – бажання вчитися та чітке розуміння важливості та необхідності знань у сучасному світі. Третє побажання – наберіться терпіння, проявіть розсудливість та обачність, пандемія завершиться й ви знову отримає можливість відвідувати студентські вечірки, концерти та дискотеки, без яких студентське життя, дійсно, неможна назвати повноцінним. А поки розважальні заходи недоступні, можна приділити більше часу навчанню, засвоєнню нових навичок чи удосконаленню своїх талантів.

Натхнення вам у навчанні, бережіть себе та своїх рідних!

З повагою, ректорат ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.