онлайн конференція щодо проблем енергоефективності та автоматизації в господарстві

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Онлайн конференція щодо проблем енергоефективності та автоматизації в господарстві

11-12 листопада в Центральноукраїнському національному технічному університеті на базі кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту та кафедри автоматизації виробничих процесів проходила Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Проблеми енергоефективності та автоматизації в промисловості та сільському господарстві».

В роботі конференції взяли участь науковці та фахівці-практики з України, Польщі, Австралії. На початку роботи учасників привітав проректор ЦНТУ із наукової роботи, д.е.н., професор Олександр Левченко, який підкреслив важливість науково-практичних конференцій в контексті обміну науковими досягненнями між університетами, кафедрами, підприємствами.

На пленарному засіданні конференції виступили представники ЦНТУ: завідувач кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту, професор Петро Плєшков (доповідь щодо важливості моніторингу енергоефективності та впровадження енергетичної сертифікації будівель) та завідувач кафедри автоматизації виробничих процесів, професор Сергій Осадчий (доповідь щодо створення сучасних комплексів автоматизації керування рухом кіберфізичних об’єктів).

За інформацією методично-організаційного відділу ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.