«попереду багато викликів, які ми подолаємо, об’єднавши зусилля»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


«Попереду багато викликів, які ми подолаємо, об’єднавши зусилля»

Звернення першого проректора Центральноукраїнського національного технічного університету, професора Володимира Кропівного до колективу навчального закладу за підсумками виборів ректора ЦНТУ.

Шановні колеги, студенти та співробітники Центральноукраїнського національного технічного університету!

Завершилась непроста й напружена кампанія із виборів ректора нашого навчального закладу. Вперше вибори ректора проходили на загальних засадах, коли право голосу отримали всі викладачі, також виборники із числа студентів та співробітників. Загальна кількість виборців, у порівнянні із попередніми виборами, виросла майже у чотири рази, ніхто не міг передбачити, як пройде волевиявлення колективу за новою системою, але те, що у голосуванні взяли участь майже 95% виборців, свідчить про те, що вам не байдужа доля нашого рідного університету.

Більшість виборців підтримали мою кандидатуру на посаду ректора ЦНТУ. Я вдячний вам за довіру, але й розумію, що певна частка вашої довіри – це визнання багаторічної роботи усього ректорату університету. Я усвідомлюю свою відповідальність за університет та сподіваюсь, ви не матимете підстав розчаруватися у власному виборі.

Дякую кандидатам-опонентам, я поважаю ваше прагнення принести користь нашому навчальному закладу та пропоную співпрацювати заради розвитку університету.

Дякую організаційному комітету, виборчим комісіям та спостерігачам за проведення прозорих виборів ректора.

Ми живемо в дуже непрості часи. Попереду на нас з вами, на університет, на освіту, на державу чекає чимало викликів. Лише разом усім трудовим колективом, лише об’єднавшись заради майбутнього ми зможемо подолати виклики сьогодення.

Дякую колективам ЦНТУ, Кропивницького інженерного фахового коледжу ЦНТУ та Світловодського політехнічного фахового коледжу ЦНТУ за довіру та підтримку!

З повагою,

професор Володимир Кропівний


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.