наукова конференція молодих іт-спеціалістів

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Наукова конференція молодих ІТ-спеціалістів

25-27 листопада вже вп’яте на базі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ проходила Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих учених «Комп’ютерна інженерія і кібербезпека: досягнення та інновації». В пленарному та секційних засіданнях онлайн-конференції взяли участь молоді ІТ-спеціалісти 13-ти закладів вищої освіти України.

Дана конференція кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету входить до переліку наукових конференцій Міністерства освіти і науки України на 2020 рік.

В конференції «Комп’ютерна інженерія і кібербезпека: досягнення та інновації» 2020 року взяли участь студенти ІТ-спеціальностей, аспіранти і молоді вчені таких закладів вищої освіти: Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара; Донецький національний технічний університет; Житомирський військовий інститут імені С.П.Корольова; Національний авіаційний університет; Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського «ХАІ»; Національний університет «Запорізька політехніка»; Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»; Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова; Одеська національна академія зв’язку ім. О.С.Попова; Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна; Харківський національний університет радіоелектроніки; Хмельницький національний університет; Центральноукраїнський національний технічний університет.

Основна тематика доповідей учасників конференції: інформаційні системи та технології; технології проектування комп’ютерних систем та мереж; інженерія програмного забезпечення; комп’ютерні системи штучного інтелекту; мережні інформаційні технології; нормативно-правові засади забезпечення кібербезпеки; інформаційна безпека національного сегмента кіберпростору та боротьба з кіберзлочинністю; захист програм та даних в комп’ютерних системах і мережах.

Також учасники конференції «Комп’ютерна інженерія і кібербезпека: досягнення та інновації» презентували наукові та практичні результати власних досліджень у галузях комп’ютерної інженерії та кібербезпеки, а також доробки своєї науково-дослідної діяльності, зокрема результати бакалаврських, дипломних, магістерських, дисертаційних робіт.

Зокрема, на конференції виступили студентка Центральноукраїнського національного технічного університету Олена Дробко (доповідь «Структура і методологічні засади реалізації мобільного застосунку муніципальної ІС медпослуг»); магістрант ЦНТУ Ігор Колодяжний Олегович (доповідь англійською мовою «A software of Tor and VPN blocking implementation»); аспірант ЦНТУ Павло Усік (доповідь на тему «Методи підвищення ефективності розподіленої обробки даних в комп’ютерних системах операторів стільникового зв’язку»).

З матеріалами Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «Комп’ютерна інженерія і кібербезпека: досягнення та інновації» можна ознайомитися у репозитарції ЦНТУ. Фото із вебінарних онлайн-засідань можна переглянути в альбомах групи кафедри КбПЗ.

За інформацією кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.