щорічна міжнародна конференція кафедри аудиту, обліку та оподаткування

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Щорічна міжнародна конференція кафедри аудиту, обліку та оподаткування

25 листопада на базі кафедри аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету відбулась VIII Міжнародна науково-практична онлайн конференція «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем». В роботі конференції взяло участь майже 200 науковців та фахівців-практиків з України, Грузії, Польщі, Білорусі.

Вітаючи учасників конференції, проректор ЦНТУ із наукової роботи, д.е.н., професор Олександр Левченко, підкреслив важливість науково-практичних конференцій у контексті обміну науковими досягненнями між університетами, кафедрами, підприємствами.

На пленарному засіданні VIII Міжнародної науково-практичної онлайн конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем» виступили: президент Грузинської академії наук бізнесу доктор економічних наук, професор Теймураз Бабунашвілі; професор Грузинського технічного університету, доктор економічних наук Анзор Абралава; завідувач кафедри бізнес-адміністрування, менеджменту та маркетингу Батумського державного університету імені Шота Руставелі, академік Наукової академії бізнесу Грузії, доктор економіки, асоційований професор Бадрі Гечбайа; викладач Грузинської бізнес академії Тбіліського державного університету, керівник Науково-дослідного центру Батумського учбового університету навігації Ана Оганесіані.

А також: генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України Вячеслав Биковець (доповідь на тему «Бізнес-асоціації як елемент інфраструктури підтримки і розвитку малого та середнього підприємництва в Україні»); начальник Управління Східного офісу Держаудитслужби в Кіровоградській області Лариса Цандекова (доповідь «Ефективність управління бюджетними коштами: проблеми та виклики в роботі Державної аудиторської служби України»); директор аудиторської фірми «АС Аудит» Марина Ускова (доповідь «Проблеми розширення застосування аудиту в середовищі малого та середнього бізнесу») та інші.

На пленарному засіданні також виступили декан факультету обліку та фінансів ЦНТУ, професор Наталія Шалімова; заступник декана факультету обліку та фінансів із міжнародних зв’язків, Заслужений економіст України Галина Кузьменко; в.о. завідувача кафедри аудиту, обліку та оподаткування ЦНТУ Олена Магопець.

Загалом робота конференції проходила за такими секціями: проблеми інноваційної трансформації соціально-економічних систем;

політика в сфері обліку, оподаткування та аудиту як інструмент регулювання соціально-економічного розвитку;

оподаткування підприємницької діяльності та сучасні системи корпоративного податкового менеджменту;

сучасні імперативи розвитку теорії, методології та організації обліку в умовах функціонування інформаційної економіки;

трансформація ролі та завдань державного, незалежного та внутрішнього аудиту в умовах поглиблення глобалізаційних процесів та інноваційних трансформацій;

інформаційно-аналітичне забезпечення та сучасні інформаційні технології в управлінні соціально-економічними системами.

За інформацією кафедри аудиту, обліку та оподаткування ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.