вітання від голови наглядової ради цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Вітання від голови Наглядової ради ЦНТУ

Академік Національної академії аграрних наук України, директор національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства», д.т.н., професор Валерій Васильович Адамчук – голова Наглядової ради Центральноукраїнського національного технічного університету, – привітав професора Володимира Кропівного із обранням та призначенням на посаду ректора ЦНТУ.

Шановний Володимире Миколайовичу!

Прийміть щирі вітання від колективу Національного наукового центру «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» з обранням (та призначенням) Вас на посаду ректора Центральноукраїнського національного технічного університету.

Наші колективи поєднує давня дружба і творчі взаємозв'язки на основі спільних наукових лабораторій. Випускники вашого навчального закладу поповнюють ряди науковців нашого Інституту.

Сподіваємось, що наші взаємовідносин надалі будуть зміцнюватись, а результати спільних досліджень позитивно впливатимуть на розвиток науково-технічного прогресу в агропромисловому виробництві і машинобудуванні.

Зичимо Вам, шановний Володимире Миколайовичу, міцного здоров'я, творчого натхнення, вдячних учнів і вірних друзів. Чекаємо ваших кращих випускників в нашому Інституті.

З повагою

Директор                                                                   В.В. Адамчук


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.