webometrics-2021 (січень): цнту у першій сотні та покращив за рік позиції на 9 пунктів

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Webometrics-2021 (січень): ЦНТУ у першій сотні та покращив за рік позиції на 9 пунктів

Наприкінці січня портал webometrics.info опублікував оновлений вебометричний рейтинг університетів світу. Рейтинг також сортується за країнами, відповідно, з-поміж 316 закладів вищої освіти України Центральноукраїнський національний технічний університет посів 83 місце (станом на січень 2020 року – 92 місце), що є найкращим показником серед ЗВО Кіровоградщини.

Як відомо, Webometrics ranking of world’s universities складає Лабораторія кіберметрики Національної дослідницької ради Іспанії. Рейтинг Webometrics враховує діяльність та присутність закладів вищої освіти в мережі Інтернет: електронні журнали, публікації в електронному форматі, електронні репозитарії, використання інформаційних ресурсів для забезпечення якості освіти (у тому числі, навчальні матеріали для дистанційної освіти), наявність необхідної інформації на веб-сторінці ЗВО та інше. Вебометричний рейтинг університетів світу: оновлюється двічі на рік, в липні та в січні.

Загалом у рейтингу за січень 2021 року представлено майже 30 тисяч закладів освіти світу. Український сегмент Webometrics ranking of world’s universities очолюють Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут України імені Ігоря Сікорського» та Сумський державний університет.

Центральноукраїнський національний технічний університет посідає 83 місце рейтингу серед ЗВО України.

За інформацією сайту webometrics.info


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.