представників цнту обрано до складу експертних комісій та експертних груп мон

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Представників ЦНТУ обрано до складу експертних комісій та експертних груп МОН

Наприкінці січня Міністерство освіти і науки України затвердило новий склад предметних (галузевих) експертних комісій та експертних груп, що уповноважені проводити експертизу та ухвалювати рішення щодо надання грифів навчальній літературі та навчальним програмам. До складу комісій та груп обрано вісім представників Центральноукраїнського національного технічного університету.

Відповідний добір нового складу експертних комісій та експертних груп Міністерство освіти і науки України оголосило в середині грудня 2020 року. Кандидати до складу комісій повинні були мати відповідну фахову освіту, як правило, науковий ступінь та/або вчене звання (для наукових та науково-педагогічних працівників), досвід педагогічної, науково-педагогічної, наукової чи практичної діяльності не менше п’яти років у відповідній сфері, знати науково-методичні та психолого-педагогічні вимоги щодо викладання предметів, методик та технологій навчання й виховання, володіти навичками проведення експертизи.

До складу експертної групи з економіки, підприємливості та фінансової грамотності включено кандидата економічних наук, доцента Олену Магопець, завідуючу кафедрою аудиту, обліку та оподаткування Центральноукраїнського національного технічного університету.

До складу експертної комісії з професій торгівлі, сфери послуг, харчової промисловості та туристичної діяльності включено доцента кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ, кандидата економічних наук Ольгу В’юник.

До складу експертної групи з професій торгівлі, сфери послуг, харчової промисловості та туристичної діяльності включено професора кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ, кандидата економічних наук, професора Анну Левченко, а також проректора ЦНТУ із наукової роботи, доктора економічних наук, професора Олександра Левченка.

До складу експертної комісії з професій агропромислового комплексу включено доцента кафедри загального землеробства ЦНТУ, кандидата сільськогосподарських наук Ольгу Андрієнко та доцента кафедри сільськогосподарського машинобудування ЦНТУ, кандидата технічних наук Сергія Лещенка.

До складу експертної групи з професій агропромислового комплексу включено завідувача кафедри загального землеробства ЦНТУ, кандидата біологічних наук, доцента Миколу Мостіпана та доцента кафедри сільськогосподарського машинобудування, кандидата технічних наук Дмитра Петренка.

Перші засідання вищезазначених предметних (галузевих) експертних комісій МОН розпочнуться вже 4 лютого 2021 року.

За інформацією сайту МОН


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.