участь студентів цнту у «великому будівництві» та інші питання співпраці

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Участь студентів ЦНТУ у «Великому будівництві» та інші питання співпраці

Сьогодні до Центральноукраїнського національного технічного університету завітав народний депутат України Ігор Мурдій – випускник кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва нашого навчального закладу. Під час зустрічі Ігоря Мурдія із ректором ЦНТУ, професором Володимиром Кропівним, обговорювались, зокрема, питання підготовки фахівців дорожньої, будівельної та сільськогосподарської галузей.

Ігор Мурдій обраний народним депутатом України за виборчим округом №100 Кіровоградської області. Кіровоградський національний технічний університет (зараз – ЦНТУ) він закінчив в 2004 році. Працював головним інженером, керівником філії «Новгородківський райавтодор» ДП «Кіровоградський облавтодор». В 2013 році був призначений директором КП «Трест зеленого господарства» Кіровоградської міської ради. З 2015 року й до обрання народним депутатом працював заступником директора ПП «Тек Центр» (дорожні ремонтно-будівельні роботи).

«Насправді я завжди із теплом пригадую роки навчання в нашому університеті, – розповідає народний депутат Ігор Мурдій. – Я отримав тут знання й, як-то кажуть, путівку у життя, оскільки вся моя професійна кар’єра безпосередньо пов’язана з університетською спеціальністю. Я досить часто спілкуюся із Володимиром Васильовичем Яцуном, деканом факультету будівництва та транспорту, який був керівником мого дипломного проекту. До обрання народним депутатом я по декілька разів на рік відвідував університет, кафедру будівельних, дорожніх машин і будівництва, інженерний коледж ЦНТУ, директор якого, Микола Сторожук, працював викладачем кафедри у той час, коли я там навчався.

Але за останні два роки мені лише втрете випала можливість заїхати до університету. Я хотів привітати із обранням та призначенням нового ректора ЦНТУ Володимира Миколайовича Кропівного, дізнатися про проблеми навчального закладу та обговорити напрями співпраці.

Я є випускником кафедри будівельних, дорожніх машин і будівництва, багато років працював у дорожній галузі, зараз працюю у Комітеті Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури. Одне з питань, яке ми обговорили із ректором, – як ми можемо допомогти університету налагоджувати співпрацю із будівельними та дорожніми компаніями.

Зараз в рамках програми Президента України «Велике будівництво» виконується багато будівельних проектів. Я знаю, що чимало будівельних організацій закупили сучасну імпортну техніку, але у них не завжди вистачає кадрів. Є помітний запит на фахівців дорожників та будівельників. Тому сьогодні один з важливих напрямків співпраці університету із компаніями – підготовка фахівців для будівельної галузі та участь самих компаній у підготовці студентів, зокрема через проходження студентами практики. Так само ми обговорили можливості залучення сільськогосподарських підприємств, у тому числі, закордонних, до підготовки фахівців сільськогосподарської галузі.

Пропозицій вистачає, будемо шукати можливості для співпраці».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.