засідання вченої ради цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Засідання Вченої ради ЦНТУ

На засіданні Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету від 9 березня розглядались питання виборів голови та заступника голови Вченої ради, фінансової та економічної діяльності університету за минулий календарний рік, стану роботи по підвищенню кваліфікації викладачів та присвоєння вченого звання.

З лютого дещо оновлено персональний склад Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету, відповідно, мало бути вирішене питання голови нового складу ради. Таємним голосуванням присутні на засіданні 9 березня члени Вченої ради одноголосно обрали головою ради ректора ЦНТУ, професора Володимира Кропівного. Потім відкритим голосуванням заступником голови Вченої ради університету було обрано радника ректора, професора Михайла Черновола.

Про економічну та фінансову діяльність університету за 2020 рік доповідав Михайло Черновол. Стан справ за минулий рік взято до уваги, проте рішення Вченої ради університету стосовно даного питання більше стосувалось заходів поліпшення фінансового стану навчального закладу на поточний рік. Зокрема, це оптимізація складу університету, вирішення питань оренди вільних площ, консервації гуртожитку №1, можливих шляхів економії бюджету та наповнення бюджету. Відповідно до рішення Вченої ради, фінансово-економічний звіт за минулий рік буде розміщено на сайті ЦНТУ.

Про стан роботи із підвищення кваліфікації викладачів Центральноукраїнського національного технічного університету, про порядок проходження та верифікації викладачами стажувань доповів проректор з науково-педагогічної роботи ЦНТУ, професор Андрій Кириченко.

За результатами таємного голосування Вчена рада ЦНТУ вирішила присвоїти вчене звання доцентів Сергію Конончуку (по кафедрі матеріалознавства та ливарного виробництва) та Тетяні Рябоволик (по кафедрі економіки, менеджменту та комерційної діяльності).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.