засідання вченої ради цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Засідання Вченої ради ЦНТУ

29 березня на засіданні Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету були розглянуті питання порядку денного: підсумки науково-дослідної роботи в університеті, стан роботи із прийому до університету в 2021 році тощо. Також Вчена рада проголосувала за об’єднання економічних факультетів ЦНТУ, кафедр технології машинобудування і металорізальних верстатів та систем.

Проректор з наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко доповів про підсумки науково-дослідної роботи у навчальному закладі та про завдання щодо підвищення ефективності такої роботи.

Про стан роботи факультетів та інших структурних підрозділів із прийому до університету в 2021 році доповідали Олександр Лізунков та Андрій Тихий.

Також на засіданні Вченої ради ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний інформував присутніх щодо заходів поліпшення фінансового стану навчального закладу: встановлення плати за навчання за різними спеціальностями; оптимізація графіку навчального процесу; оптимізація системи опалення університету; зниження витрат за окремими статтями; аудит споживання електрики тощо.

На голосування Вченої ради були винесенні питання встановлення співвідношення «викладач/студенти», об’єднання двох економічних факультетів ЦНТУ (факультет економіки та менеджменту і факультет обліку та фінансів) в один, та об’єднання двох кафедр механіко-технологічного факультету: кафедри технології машинобудування і кафедри металорізальних верстатів та систем.

Крім цього, таємним голосуваннями Вчена рада ЦНТУ вирішила присвоїти вчене звання доцентів: Олександру Дрєєву (по кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення); Володимиру Мірзаку (по кафедрі обробки металів тиском та спецтехнологій); Олегу Сісі (по кафедрі обробки металів тиском та спецтехнологій); Руслану Телюті (по кафедрі електротехнічних систем та енергетичного менеджменту).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.