співпраця цнту та міської влади: рухатись в одному напрямку

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Співпраця ЦНТУ та міської влади: рухатись в одному напрямку

Днями до ЦНТУ завітали заступник міського голови Кропивницького Михайло Бєжан та начальник відділу інвестиційної діяльності та підприємництва департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради Кропивницького Тетяна Ломова. Разом із представниками ректорату та економічних факультетів навчального закладу вони обговорили напрямки співпраці міської ради та університету.

«Перш за все ми досягли порозуміння щодо необхідності такої співпраці, яка стане на користь усім: університету, міській раді, громаді, – прокоментував перемовини заступник міського голови Кропивницького Михайло Бєжан. – Одне з основних питань, які ми обговорили – співпраця у підготовці грантових заявок. Існує чимало грантових програм у галузях туризму, культури, медицини, навчання, розвитку інфраструктури міста тощо. Управління економіки цікавить участь у грантових програмах, але у міській раді, у відділах міської ради або дуже мало, або немає спеціалістів, які могли б написати грантову заявку. Тому нас цікавить залучати до цієї роботи представників ЦНТУ.

Також ми пропонуємо залучати студентів ЦНТУ на стажування до управлінь міської ради, перш за все, студентів економічних спеціальностей: з часом нам потрібно оновлювати склад співробітників.

Далі, нам потрібно скласти план розвитку міста. До громади зараз долучилось селище Нове, тому нам потрібна нова стратегія розвитку Кропивницької міської територіальної громади до 2030 року. До розробки цього документу ми хочемо долучили представників університету.

Нам треба популяризувати університет, залучати до співпраці більше науковців ЦНТУ, щоб людям було зрозуміло: міська влада співпрацює з університетом, ми маємо гарних спеціалістів та реальні проекти. Ми хочемо співпрацювати, щоб кожен з нас не біг окремо сам по собі, а ми разом рухались в одному напрямку».

З боку Центральноукраїнського національного технічного університету у перемовинах взяли участь ректор університету, професор Володимир Кропівний, проректор ЦНТУ із наукової роботи, професор Олександр Левченко, декан факультету обліку та фінансів, професор Наталія Шалімова, перший заступник декана факультету економіки та менеджменту, доцент Ольга В’юник, старший викладач кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ілона Царенко.

У свою чергу представники ЦНТУ запропонували міській раді розробити програму підвищення кваліфікації своїх співробітників (навчання у магістратурах ЦНТУ). Також запросили співробітників міської ради, як представників місцевого самоврядування, долучитися до навчання у «Консорціумі Університетів DOBRE», створеного в рамках проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) спільно із Малопольською школою публічного адміністрування Краківського економічного університету (Польща). Центральноукраїнський національний технічний університет є представником консорціуму в Кіровоградській області.

Також гості та представники ЦНТУ обговорили можливі варіанти співпраці міської ради Кропивницького із університетами інших країн, із якими вже співпрацює Центральноукраїнський національний технічний університет.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.