нові деревця для озеленення планети

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Нові деревця для озеленення планети

До глобальної екологічної акції «Озеленення Планети» студенти та викладачі кафедри загального землеробства і кафедри екології та охорони навколишнього середовища Центральноукраїнського національного технічного університету висадили на території навчального закладу нові дерева.

Ініціатором проекту «Озеленення планети» є благодійний фонд «Озеленення України», проект реалізується за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів і Державного агентства лісових ресурсів України. Мета заходу – за один день (10 квітня) висадити один мільйон дерев у 100 країнах світу. Також організатори планують привернути увагу до проблем екології та відновлення екосистеми планети.

Долучитись до глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» може кожна людина, а також корпорації, компанії, підприємства, організації, політики, блогери тощо.

Напередодні акції студенти та викладачі кафедри загального землеробства і кафедри екології та охорони навколишнього середовища ЦНТУ висадили на території навчального закладу дерева абрикосу, мигдалю тощо.

Необхідно відзначити, що на кафедрі загального землеробства ЦНТУ склалися традиції висаджувати дерева вступниками, студентами та випускниками кафедри, завдяки чому навколо університету збільшується кількість зелених насаджень.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.