студент цнту – срібний призер всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Студент ЦНТУ – срібний призер Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студент IV курсу кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту Центральноукраїнського національного технічного університету Олександр Коптєв виборов ІІ місце ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини і апарати».

Підсумкова науково-практична конференція конкурсу проходила онлайн на базі кафедри електричних машин та апаратів Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського.

На конкурс було подано 141 студентську наукову роботу від представників 26 закладів вищої освіти України.

Галузева конкурсна комісія попередньо визначила 51 кращу наукову роботу, авторів яких було запрошено на підсумкову науково-практичну конференцію Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Електричні машини і апарати».

На підставі рецензій та за результатами захисту робіт, один із дипломів ІІ ступеня присуджено науковій роботі «Система автоматичного керування пристроєм РПН силового трансформатора» та її автору, студенту IV курсу кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту ЦНТУ Олександру Коптєву (науковий керівник – професор Петро Григорович Плєшков).

За інформацію кафедри ЕТС та ЕМ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.