науково-практичний іт-форум «наукоємні технології тестування програмного забезпечення»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Науково-практичний ІТ-форум «Наукоємні технології тестування програмного забезпечення»

П’ятого жовтня кафедра програмування та захисту інформації КНТУ провела в університеті науковий форум з питань тестування програмних продуктів за участю, з одного боку – студентів та викладачів кафедри, з іншого – фахівців провідної української ІТ-компанії «Онікс-Системз».

Форум «Наукоємні технології тестування програмного забезпечення» відвідали студенти спеціальностей «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія». Від компанії «Онiкс-Системз» в роботі форуму взяли участь: менеджер ІТ-проектів, керівник відділу QA (тестування програмного забезпечення) Іван Сагаль; QA-інженер Тетяна Волкорєзова та провідний інженер-програміст Володимир Калініченко. До речі, Тетяна Волкорєзова і Володимир Калініченко є випускниками кафедри програмування та захисту інформації КНТУ.

Як досвідчений QA-інженер і менеджер проектів, Іван Сагаль розповів студентам кафедри ПЗІ про актуальні задачі та існуючі проблеми галузі тестування, презентував досягнення очолюваної ним QA-команди і поділився практичними здобутками фахівців-тестувальників «Онiкс-Системз» під час реалізації потужних міжнародних ІТ-проектів. Також Іван Сагаль розказав про запроваджену на підприємстві методологію тестування програмних засобів, за якої QA-фахівці долучаються до всіх процесів реалізації програмного забезпечення, починаючи з формулювання ідеї проекту і постановки задачі.

У розмові зі студентами (майбутніми працівниками ІТ-галузі) керівник відділу тестування компанії «Онiкс-Системз» приділив особливу увагу питанням конкурентних вимог до QA-інженерів, їхніх здібностей і навичок, та відповів на запитання студентів щодо перспектив працевлаштування в «Онiкс-Системз».

Також в рамках форуму студенти обговорили із інженерами-програмістами Тетяною Волкорєзовою і Володимиром Калініченко практичні аспекти взаємодії та ефективної співпраці розробників програмного забезпечення із тестувальниками програмного забезпечення, а також особливості реалізації додатків для мобільних платформ, для web-програмування тощо.

На завершення форуму «Наукоємні технології тестування програмного забезпечення» сторони висловилися за продовження співпраці кафедрою ПЗІ КНТУ та компанією «Онiкс-Системз» в напряму спільного проведення науково-практичних заходів.

Олександр Доренський, к.т.н., старший викладач кафедри програмування та захисту інформації КНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.