представник цнту – переможець конкурсу наукових робіт зі спеціальності «матеріалознавство»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Представник ЦНТУ – переможець конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство»

Студент кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва ЦНТУ Сергій Мусієнко виборов І місце Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство». Підсумкова конференція конкурсу проходила на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету.

До ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство» було допущено 81 наукову роботу, з них 29 робіт відібрано для участі у підсумковій конференції конкурсу. До речі, за результатами анонімного рецензування наукова робота Сергія Мусієнко набрала 91 бал, це другий-найкращий результат рецензування конкурсних робіт (перший – 93 бали).

Переможців конкурсу Галузева конкурсна комісія визначала на підставі рецензій та рейтингової оцінки наукових робіт. Одним із переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Матеріалознавство» 2021 року визнано студента кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва ЦНТУ Сергія Мусієнко. Тема роботи: «Вплив структуроутворюючих факторів на формування структури та властивостей виливків з високоміцного чавуну», науковий керівник – доцент кафедри матеріалознавства та ливарного виробництва, кандидат технічних наук Альона Кропівна.

За інформацію МОВ ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.