повернення «ярмарку вакансій»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Повернення «Ярмарку вакансій»

Сьогодні в Центральноукраїнському національному технічному університеті вперше з докарантинних часів провели традиційний «Ярмарок вакансій». Студенти мали нагоду послухати виступи та поспілкуватися із представниками 15-ти підприємств, установ чи організацій. «Ярмарок вакансій»-2021 було організовано в рамках заходів до Дня науки.

«Ярмарок…» проходив одночасно у трьох потокових аудиторіях. По-перше, це дозволило уникати скупчень гостей та студентів, по-друге, заради зручності та більшої ефективності студентів по аудиторіях розподілили відповідно до профілю навчання: економіка, інженерія, енергетика та ІТ тощо.

«Ярмарок вакансій» ми в університеті розглядаємо як майданчик для спілкування роботодавців та студенів, – розповідає проректор ЦНТУ з наукової роботи, професор Олександр Левченко. – З одного боку, студенти можуть почути вимоги роботодавців, – це потрібно для того, щоб розуміти, яким чином навчатися далі, щоб відповідати вимогам роботодавців й отримати більше шансів знайти роботу. З іншого боку роботодавці можуть напряму поспілкуватися зі студентами, можливо, це допоможе знайти своїх майбутніх працівників».

«Ярмарок вакансій»-2021 в ЦНТУ відвідали представники ПрАТ «Кіровоградобленерго»; НВП «Радій»; АТ «Гідросила» та «Гідросила АПМ»; ІТ Develop Corp; ТОВ «Завод технологічного обладнання»; ТОВ «Три Стар». Начальник міжрегіонального управління Національного агентства України із питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях Володимир Люлька; начальник Управління Східного офісу Держаудитслужби у Кіровоградській області Лариса Цандекова; а також представники Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, ПП «УРСА-ТРАНС», ЖЕО №3 КП Кропивницької міської ради; ТОВ «Голос Кропивницького»; ТДВ «Завод дозуючих автоматів»; Департаменту економічного розвитку та торгівлі КОДА, регіонального відділення АБ «Південний» та інш.

Як повідомила Олена Коба, відповідальна за працевлаштування здобувачів освіти, усі вакансії та пропозиції, які надали гості та учасники «Ярмарку вакансій»-2021, а також вакансії від підприємств та організацій, які із тієї чи іншої причини не змогли бути присутніми на цьогорічному заході, буде розміщено на сайті ЦНТУ у розділі «Студенту/Працевлаштування».

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Адреса: пр. Університетський,8
Проїзд маршрутними таксі № 150, 113, 116-А, 284-A, 274
до зупинки "Університет".
Наше розташування
Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66

© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.