три форми діалогу профкому із адміністрацією університету

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Три форми діалогу профкому із адміністрацією університету

17 травня відбулось спеціальне засідання профспілкового комітету ЦНТУ, на яке були запрошені ректор університету, професор Володимир Кропівний, проректор з наукової роботи, професор Олександр Левченко та голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Петров.

Як повідомив в.о. голови первинної профспілкової організації викладачів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету Дмитро Голуб, профком започатковує засідання за участі представників адміністрації навчального закладу, а також керівників деяких структурних підрозділів університету. Мета таких засідань – обговорення та вирішення питань, які потребують участі керівництва ЦНТУ.

«Існує три форми взаємодії профспілок із адміністрацією університету, – говорить Дмитро Голуб. – Перший: коли профспілки та адміністрація знаходять варіанти конструктивної співпраці, другий: коли профспілка не знаходить спільної мови із адміністрацією та третій: коли адміністрація не прислухається до профспілок. Ми хочемо розвивати першу форму співпраці: коли адміністрація і профком знаходять спільні шляхи вирішення тих чи інших питань».

У своєму виступі голова Кіровоградської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Сергій Петров згадав заслуги та результати роботи колишнього голови профкому ЦНТУ Олександра Йосиповича Мажейки, який на жаль, передчасно пішов з життя внаслідок хвороби. Також Сергій Петров підтвердив легитимність обрання в.о. голови профкому університету Дмитра Голуба зборами профспілкового комітету (на звітно-виборчій конференції первинної профспілкової організації викладачів та співробітників ЦНТУ у листопаді 2019 року Дмитра Голуба було обрано заступником голови профспілкової організації).

Ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний розповів про плани адміністрації щодо економії та скорочення витрат навчального закладу, ухвалені на лютневому засіданні Вченої ради. «Такі зустрічі важливі для мене, оскільки я вбачаю у профкомі партнерів. Нам потрібно буде робити неприємні, болючі кроки (у напрямку зменшення витрат – прим.), тому важливо, щоб кроки, які робить адміністрація, вивірялися із профкомом. Я готовий вислухати усі думки, усі пропозиції. Ви спілкуєтесь із співробітниками в колективах, ви бачите ситуацію зі свого боку, давайте обговорювати пропозиції, ми відкриті до співпраці та розуміння думки колективу», – запропонував Володимир Кропівний.

Зустрічі профкому із ректоратом мають значну користь, у свою чергу зазначив Сергій Петров, тому що колектив навчального закладу отримує більше користі, коли дві сторони знаходять спільну мову.

Також на засіданні профкому обговорили питання ремонту та відновлення роботи спортивно-оздоровчої бази Центральноукраїнського національного технічного університету «Сосновий гай» (Світловодський район). В планах профкому підготувати базу відпочинку «Сосновий гай» для оздоровлення працівників ЦНТУ.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.