«спорт – це модно»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


«Спорт – це модно»

Під таким девізом кафедра фізичного виховання Центральноукраїнського національного технічного університету спільно з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» провели сьогодні спортивну вікторину для студентів першого курсу нашого навчального закладу.

Як повідомив завкафедрою фізичного виховання ЦНТУ, член Національного Олімпійського комітету України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Ковальов, ще до початку весняного семестру їхня кафедра вирішила провести для студентів веселі та цікаві спортивні конкурси. Конкурси такі, що не вимагають спеціальних навичок, щоб були доступні будь-якому студенту, навіть якщо вони раніше не займалися спортом та не ходили до спортивних секцій. Головне – щоб конкурс був простий та цікавий, щоб мотивував спробувати ще, та, можливо, почати займатися фізичними вправами або спортом.

Череда карантинних заходів відкоригувала плани, отже, спортивну вікторину «Спорт – це модно» провели у понеділок, 24 травня у першій половині дня, коли за розкладом занять велика кількість груп зосереджена на парах із фізичного виховання. На жаль, погода сьогодні завадила проведенню конкурсів на відкритому повітрі, довелося проводити захід повністю у спортивній залі. Допомогти в організації кафедра фізичного виховання запросила обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У змаганнях із дартсу, кидків м’яча у кільце (елемент баскетболу), кеглів, фризбі, скакалки взяли учать шість студентських команд. Перемогла команда факультету автоматики та енергетики, ІІ місце посіла команда агротехнічного факультету, ІІІ місце – збірна студентів факультету економіки та менеджменту і агротехнічного факультету.

Більше фото можна переглянути на сторінках ЦНТУ у соціальних мережах.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.