викладачів та студентів цнту запрошують отримати картки «ощадбанку»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Викладачів та студентів ЦНТУ запрошують отримати картки «Ощадбанку»

Представники державного «Ощадбанку» провели серію зустрічей із викладачами та співробітниками Центральноукраїнського національного технічного університету, де презентували сучасні пропозиції банку щодо зарплатних та стипендіальних карток.

Як повідомила завідувач сектора по роботі із зарплатними проектами Кіровоградського обласного управління «Ощадбанку» Ірина Горєва, приблизно два роки тому представники банку вже проводили подібні зустрічі із працівниками ЦНТУ, розповідаючи про карткові продукти фінансової установи. Той досвід був успішним, банк отримав нових клієнтів із числа персоналу університету. Тому зараз, коли банківська сфера вже оговталась після карантинних обмежень, що тривали більше року, в «Ощадбанку» вирішили повторити серію зустрічей із колективом та студентами ЦНТУ.

Під час таких зустрічей викладачам розповідають про умови отримання, обслуговування та користування зарплатними картками «Ощаду» (для студентів – стипендіальними картками). Випуск картки для клієнта безкоштовний. Картки сучасні, із функцією безконтактної оплати (можливість розраховуватися пристроями із NFC за допомогою Google Pay або Apple Pay). Для власників зарплатних карток передбачена значна кількість програм лояльності, кредитних та депозитних пропозицій.

Випуск простої зарплатної картки триватиме 15 хвилин, іменної – приблизно тиждень. Для того, щоб почати отримувати зарплату на картку «Ощадбанку», потрібно лише надати до бухгалтерії заяву та реквізити нового карткового рахунку.

Конкуренція на ринку банківських послуг, дійсно, шалена. Багато банківських установ пропонують цікаві зарплатні продукти. На думку Ірини Горєвої, «Ощадбанк» має декілька відмінностей у порівнянні з конкурентами. Наприклад, – можливість сплати комунальних послуг без зайвих комісій через мобільний додаток «Ощад 24/7» або через сайт, не виходячи з дому. Не всі банки пропонують таку послугу.

Крім цього, «Ощадбанк» має найбільш широку в області мережу власних відділень (зокрема, у кожному районному центрі), та достатньо розповсюджену мережу банкоматів. Майже всі відділення в обласному центрі – це відділення нового формату, які мають зону самообслуговування, доступну із 6 ранку до 12 години ночі. Найближче до університету відділення знаходиться на вулиці Попова, де також можна більш докладно ознайомитися із пропозиціями «Ощадбанку» стосовно різноманітних карткових продуктів.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.