як в цнту навчають протидіяти надзвичайним ситуаціям?

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Як в ЦНТУ навчають протидіяти надзвичайним ситуаціям?

На цьому тижні Міністерство освіти і науки України перевіряє заклади освіти Кіровоградській області на предмет того, як освітні заклади навчають своїх учнів, студентів та працівників діяти у надзвичайних ситуаціях. Серед закладів вищої освіти Кіровоградщини для перевірки якості підготовки навчання дій у надзвичайних ситуаціях МОН обрало Центральноукраїнський національний технічний університет.

Моніторингова група перевіряла, відповідно «Плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік», два основні напрями: як університет навчає студентів правилам поведінки у надзвичайних ситуаціях, та як університет забезпечує навчання науково-педагогічного персоналу, адміністрації та співробітників навчального закладу.

Комісія у складі представників МОН та ДСНС перевіряла, як здійснюється підготовка бакалаврів за дисципліною «Безпека життєдіяльності» та магістрів за дисципліною «Цивільний захист». Моніторингова група перевірила навчальні плани та робочі програми викладачів, методичне забезпечення та базові кафедри даних дисциплін: кафедру обробки металів тиском та кафедру експлуатації та ремонту машин, відповідно. Також бібліотекою ЦНТУ до уваги комісії було представлено весь набір навчально-методичної літератури, який використовується при викладанні дисциплін «Безпека життєдіяльності» і «Цивільний захист».

Крім цього, комісія перевірила, як організовані заходи цивільного захисту в ЦНТУ, як забезпечується навчання науково-педагогічного персоналу, адміністрації навчального закладу у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області; та як в університеті організовуються та проводяться щорічні об’єктові тренування з питань цивільного захисту (в ході яких відпрацьовуються питання оповіщення на випадок виникнення надзвичайних ситуації, евакуації, розгортання пункту видачі засобів індивідуального захисту та пункту надання першої медичної допомоги тощо). Окремо позитивні відгуки отримала сучасна система протипожежної сигналізації, не так давно встановлена в університеті.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.