новим магістрам – нові дипломи

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Новим магістрам – нові дипломи

Останні тижні червня – традиційно святкова пора для випускників закладів вищої освіти. В цей час в ЦНТУ тривають церемонії вручення дипломів випускникам магістратур. Сьогодні свої документи про освіту отримала група новоспечених магістрів факультету будівництва та транспорту та механіко-технологічного факультету. Вони одними з перших стали власниками нових дипломів зразка 2021 року.

Привітали випускників ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний, декан факультету будівництва та транспорту Володимир Яцун та декан механіко-технологічного факультету Віталій Мажара.

«Знання, які ви отримали в університеті, обов’язково знадобляться вам у житті, – зазначив ректор ЦНТУ Володимир Кропівний, – Дехто з вас вже знайшов собі місце роботи, якщо ні, впевнений, – знайде. Зараз фахівці дуже потрібні, до університету постійно звертаються роботодавці, якім потрібні спеціалісти. В університеті ви знайшли основу, базове розуміння вашої професії, далі все залежатиме від вас.

За свій вік університет підготував десятки тисяч фахівців. Коли їм вручали дипломи, навряд чи вони знали, ким стануть через десяток років. Зараз такий динамічний час, який відкриває перед людиною широке вікно можливостей. Багато наших випускників стали депутатами, держслужбовцями, отримали призначення на високі посади. Не вони, не ми не думали, коли вони у нас вчились, що будуть народними депутатами, губернаторами, міськими головами тощо.

У вас попереду все життя. Перед вами відкрито усі дороги, а як далеко ви пройдете – залежатиме від вас, від ваших зусиль, вашої наполегливості. Ніхто зараз не знає, як життя складеться, але, думаю, фотокартки багатьох із вас будуть розміщені на стендах видатних випускників ЦНТУ».

Ще на початку 2021 року Міністерство освіти і науки України затвердило нові зразки форм документів про вищу освіту, серед яких, як відомо, вже немає так званих «червоних дипломів» – дипломів із відзнакою. Натомість, інформація про особливі досягнення у навчанні випускника чи випускниці зазначається в додатку до диплома європейського зразка. Крім цього, власникам відмітки про відзнаку у навчанні університет подарував фірмові нагрудні значки ЦНТУ.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.