студенти, викладачі та випускники цнту повертаються на чемпіонат європи

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Студенти, викладачі та випускники ЦНТУ повертаються на чемпіонат Європи

Завдяки перемозі у кваліфікаційному турнірі, збірна України з бейсболу виборола путівку на чемпіонат Європи, який відбудеться з 12 по 19 вересня в Італії. У складі української збірної на відбіркових змаганнях виступали студент, два викладача Центральноукраїнського національного технічного університету, два випускники 2021 року, а також чимало випускників минулих років нашого навчального закладу.

Кваліфікаційні (відбіркові) турніри до чемпіонату Європи 2021 року з бейсболу проходили одночасно у чотирьох країнах. Загалом за чотири путівки до Італії боролися 17 збірних. Українська команда грала у Белграді разом зі збірними Сербії, Болгарії, Естонії.

Збірна України у першому матчі перемогла естонців 11:1, потім поступилась болгарам 3:6, а у заключному поєдинку групи – вирішальному з точки зору виходу до фіналу кваліфікації – наша команда перемогла сербів 6:1. До фіналу збірна України вийшла із першого місця групи, суперником наших бейсболістів стали серби, які у групі посіли друге місце.

У фіналі кваліфікації до ЧЄ-2021 збірна України перемогла команду Сербії 9:5 (поступаючись на початку матчу 0:2). На позиції пітчера у стартовому складі збірної України на поле вийшов студент ЦНТУ Андрій Бойко. Замінив його та допоміг втримати переможний рахунок випускник ЦНТУ Сергій Штапура.

Таким чином, наша команда виграла кваліфікацію, та вперше з 2010 року виступатиме на у Дивізіоні «А» чемпіонату Європи.

Два тренери штабу збірної України на цьому турнірі – представники кафедри фізичного виховання ЦНТУ: Заслужений тренер України Юрій Бойко та Заслужений тренер України Руслан Дейкун.

Також у складі команди виступали випускники бакалавріату ЦНТУ 2021 року Владислав Косенко та Олексій Савченко, й чимало випускників минулих років.

Повний склад збірної України з бейсболу, яка виграла кваліфікаційні змагання у Сербії:

Олексій Бойко, Андрій Бойко, Костянтин Бойко, Роман Бойко, Денис Бречко, Микита Бурмістров, Костянтин Чухас, Максим Гупаленко, Владислав Косенко, Андрій Костащук, Дмитро Лімаренко, Богдан Лучейко, Ігор Лукін, Олексій Савченко, Сергій Штапура, Юрій Швець, Євгеній Ткаченко, Сергій Тихонець, Ілля Великий, Євген Жанталай.

Тренерський штаб: Олег Бойко (менеджер/головний тренер), Юрій Бойко, Руслан Дейкун, Сергій Корольов.

 

Фото з Фейсбук-сторінки Ukraine Baseball Softball Photo


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.