оформлення заяви на навчання в університеті: встигнути за півтора тижня

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Оформлення заяви на навчання в університеті: встигнути за півтора тижня

Сьогодні, 14 липня в Україні стартував прийом заяв та документів до закладів вищої освіти. Триватиме він до 23 липня, фактично, півтора тижні, проте, як свідчить досвід минулих років, півтора тижня достатньо для того, щоб проставити «галочки» в електронному кабінеті вступника. Представники приймальної комісії ЦНТУ протягом 14-23 липня консультують та допомагають абітурієнтам оформити документи.

14 липня – початок прийому заяв та документів від вступників, але у розрізі вступної кампанії це один із етапів. Як розповів відповідальний секретар приймальної комісії ЦНТУ Дмитро Богатирьов, для працівників приймальної комісії це не початок, а продовження роботи, що стартувала наприкінці червня (внесення до бази абітурієнтів пільгових категорій, консультації щодо створення електронних кабінетів тощо).

Зараз робота приймальної комісії ЦНТУ також, переважно, консультаційна. Як правило, звертаються абітурієнти, яким потрібна порада, підтримка, а також абітурієнти, хто вже остаточно визначився, що поступатиме до ЦНТУ – вони одразу подали документи й поїхали собі відпочивати.

Інколи трапляються випадки, коли до приймальної комісії звертаються вступники, які не змогли самі подати документи зі свого електронного кабінету через помилки або розбіжності даних паспорту, шкільного атестату, сертифікату ЗНО.

Наприклад, одне з найбільш популярних питань від абітурієнтів під час прийму документів – оцінка шансів пройти на держбюджетне місце певної спеціальності у тому чи іншому навчальному закладі. Працівники приймальної комісії ЦНТУ допоможуть вступнику на основі інформації минулих років орієнтовно оцінити власні шанси, порівнюючи суму балів із тодішніми прохідними конкурсними балами відповідних спеціальностей.

Протягом 14-23 липня приймальна комісія ЦНТУ працює з 8.30 до 18.00, у суботу та неділю із 9.00 до 15.00.

Нагадаємо, на сайті ЦНТУ раніше були опубліковані усі ключові дати цьогорічної кампанії вступу на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.