бейсболісти «кнту-єлисаветград» – володарі кубку україни 2016 року

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Бейсболісти «КНТУ-Єлисаветград» – володарі Кубку України 2016 року

Восени поточного року скарбничка нагород бейсбольних команд обласного центру, в складі яких виступають студенти та викладачі КНТУ, поповнилася не лише черговими золотими і срібними нагородами чемпіонату країни та Кубком України, а ще й новими почесними званнями майстрів спорту міжнародного класу та Заслужених тренерів України.

Минулої суботи завершилась фінальна серія Кубку України з бейсболу, в якій грали дві команди нашого міста, «золоті» та «срібні» медалісти чемпіонату України серед команд Дивізіону «А» Вищої ліги, відповідно, «КНТУ-Єлисаветград» і «СДЮШОР-Діамант». Серія завершилася із рахунком 3-1 (5:2, 4:2, 2:4, 6:1) на користь «КНТУ-Єлисаветград». Таким чином, починаючі із 1995 року, перша бейсбольна команда обласного центру, виступаючі під назвами: «Горн», «СДЮШОР-Віта», «КДТУ», «КНТУ-ОШВСМ», «КНТУ-Єлисаветград», виборола вже 21 чемпіонський титул та 19 разів ставала володарем Кубку України з бейсболу.

В складі «КНТУ-Єлисаветград» перемогали в чемпіонаті та Кубку України 2016 року студенти університету: Денис Бречко, Ілля Великий, Сергій Штапура, Костянтин Чухас, Георгій Гвритішвілі.

До тренерського штабу команди входять викладачі кафедри фізичного виховання Кіровоградського національного технічного університету Руслан Дейкун (граючий тренер) і Юрій Бойко (головний тренер «КНТУ-Єлисаветград»).

В складі «СДЮШОР-Діамант» віце-чемпіонами та фіналістами Кубку стали студенти КНТУ Кирило Рогач, Владислав Косенко, Ростислав Мельник, а також студенти машинобудівного коледжу КНТУ Ярослав Клюєнко і Дмитро Крупченко.

Також під час церемонії вітання переможців та фіналістів розіграшу Кубку України з бейсболу, віце-президент Федерації бейсболу і софтболу України, завкафедрою фізичного виховання КНТУ Володимир Ковальов оголосив про те, що гравцям молодіжної збірної України з бейсболу за перемогу на чемпіонаті Європи U21, який проходив на початку серпня в Ізраїлі, Міністерством Молоді та спорту України присвоєно звання майстрів спорту України міжнародного класу (наказ №3820); а тренерам – звання Заслужених тренерів України (наказ №3640).

Відповідно, серед новоспечених майстрів спорту України міжнародного класу є студенти КНТУ Костянтин Чухас, Георгій Гвритішвілі, Кирило Рогач, Владислав Косенко; а викладач кафедри фізичного виховання КНТУ Руслан Дейкун (на фото вверху) став Заслуженим тренером України.

Крім цього, відповідно до рішення стипендіальної комісії Кіровоградського національного технічного університету від 10.10.2016 р., наказом в.о. ректора КНТУ Володимира Кропівного студентів КНТУ Костянтина Чухаса і Кирила Рогача (на фото) премійовано «за високі спортивні досягнення, участь у чемпіонаті Європи U21 з бейсболу в збірній команді України, яка виборола титул чемпіонів Європи, з метою заохочення до нових спортивних перемог та пропаганди здорового способу життя серед студентської молоді».


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.