донабір експертів назяво: запрошуються науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Донабір експертів НАЗЯВО: запрошуються науково-педагогічні працівники та здобувачі освіти

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти нагадує, що до 6 серпня триває новий донабір експертів із числа науково-педагогічних працівників, а також з числа здобувачів вищої освіти. заяву на участь у конкурсному відборі можна подати в електронному вигляді.

Як відомо, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти впроваджує процес акредитації освітніх програм, який побудований на Європейських стандартах та кращих практиках європейських університетів. До цього до акредитацій рівноправно залучені представники сфери вищої освіти (науково-педагогічні, наукові працівники, студентство) та роботодавців (виробництво, бізнес, наука та ін.).

Одним із етапів є оцінка програми незалежною експертною групою, яка складається з двох науково-педагогічних, наукових працівників та одного представника здобувачів вищої освіти.

Відповідно, Нацагентство із забезпечення якості вищої освіти запрошує науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів та науково-дослідницьких установ, а також здобувачі вищої освіти (студентів та аспірантів) долучитися до команди експертів Нацагентства.

Відбір експертів здійснюється на конкурсних засадах.

Прийом заяв-анкет відкрито до 6 серпня 2021 року шляхом заповнення відповідної заявки в електронному вигляді:
для представників з числа науково-педагогічних, наукових працівників анкета
для здобувачів вищої освіти анкета

Опис роботи експерта:

Експерт, якому доручена участь в акредитаційній експертизі, оцінюватиме подані закладом вищої освіти відомості самооцінювання на предмет відповідності цієї програми критеріям, викладеним у Положенні про акредитацію освітніх програм. Далі експерт вивчатиме освітню діяльність закладу вищої освіти за цією програмою під час виїзду (очного/дистанційного) з експертною групою, і на основі зібраної інформації готуватиме звіт з обґрунтованим аналізом та пропозиціями щодо покращення якості реалізації відповідної освітньої програми.

Діяльність експерта (зокрема щодо вимог до етики поведінки і академічної доброчесності) регулюватиметься Положенням про акредитацію та цивільно-правовим договором про співробітництво, на основі якого оплачуватиметься якісно виконана робота експерта.

Всю необхідну інформацію можна знайти на сайті Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

За інформацією секретаріату Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.