цнту пройшов конкурс виконавців замовлення на підвищення кваліфікації держслужбовців

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


ЦНТУ пройшов конкурс виконавців замовлення на підвищення кваліфікації держслужбовців

Центральноукраїнський національний технічний університет успішно пройшов конкурсний відбір виконавців державного замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, оголошений НАДС у 2021 році (Наказ НАДС від 3 серпня 2021 р. № 119-21).

Дана діяльність здійснюється в рамках співпраці ЦНТУ та Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Полтавській та Кіровоградській областях.

Університет отримав місця державного замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців з питань запобігання корупції та забезпечення доброчесності.

Наш університет вже має успішний досвід підвищення кваліфікації державних службовців на курсах та у магістратурі за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування", в тому числі за кошти державного замовлення Національного агентства України з питань державної служби.

Курси підвищення кваліфікації будуть проводитись на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету.

Запрошуємо до нас на навчання!


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.