звернення до здобувачів освіти, викладачів та співробітників цнту щодо вакцинації

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Звернення до здобувачів освіти, викладачів та співробітників ЦНТУ щодо вакцинації

В Україні триває вакцинація проти COVID-19. Щеплення можуть отримати усі, хто має таке бажання, а самі щеплення для громадян безкоштовні. У зв’язку з нестабільною епідемічною ситуацією в Україні, з метою підготовки до навчального року та запобігання зростання захворюваності, адміністрація навчального закладу повідомляє про необхідність пройти вакцинацію від COVID-19 до початку навчального року.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2021 №787), у випадку погіршення епідемічної ситуації та переході регіону в жовту, помаранчеву чи червону зони, освітня діяльність може здійснюватись за обов’язкової умови повної вакцинації педагогічних, науково-педагогічних та інших співробітників закладів освіти.

Таким чином, при погіршені епідемічної ситуації в Кіровоградській області для забезпечення протиепідемічного режиму та з метою запобігання поширення COVID-19 в ЦНТУ, допуск до робочого місця буде надано за наявності інформації про вакцинацію або за наявності щотижневого негативного ПЛР-тесту на COVID-19.

Шановні керівники кафедр та структурних підрозділів університету, з метою підготовки до навчального року просимо вас до 1 вересня 2021 року запропонувати співробітникам вашого підрозділу (кафедри) пройти вакцинацію від COVID-19. Для запису на вакцинацію потрібно звернутися до кабінету 201.

Також адміністрація ЦНТУ пропонує всім здобувачам освіти (у тому числі, іноземним студентам) до початку навчального року пройти вакцинацію від COVID-19, оскільки на сьогодні вакцинація є найбільш дієвим засобом протидії розповсюдження та попередження ускладнень коронавірусної хвороби COVID-19.

Вакцинація відбувається зареєстрованими ВООЗ вакцинами.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.