30 років незалежності: працюємо заради майбутнього україни

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


30 років Незалежності: працюємо заради майбутнього України

Шановні колеги, викладачі, студенти, співробітники Центральноукраїнського національного технічного університету!

Наступного тижня ми з вами, наше місто, уся країна відзначатиме 30-ту річницю проголошення Незалежності України.

30 років – більше, ніж одне покоління. Багато молодих людей навіть не знають, якою була Україна 30 років тому, яким тоді був наш навчальний заклад. Витримав важкі випробування 1990-х років, наш університет, разом із Україною, крок за кроком зростав, ставав сильнішим та успішнішим. У нас з’явились нові кафедри, було відкрито нові спеціальності, спецради із захисту дисертацій. Інститут став університетом, потім університет отримав статус національного. Все це – заслуга колективу нашого навчального закладу.

За останні 30 років ЦНТУ підготував тисячі фахівців, які працюють майже в усіх галузях економіки України. Розвиток економіки держави, укріплення Незалежності – це також внесок наших випускників.

30 років Незалежності – це роки становлення, розвитку, боротьби та зростання України. Подальше майбутнє України, України європейської, сильної та процвітаючої, залежить від кожного з нас. Роль освіти неможливо переоцінити, оскільки молодь, яку ми навчатимемо та виховуватимемо, будуватиме Україну завтрашнього дня. На якому рівні Україна святкуватиме 40-річчя, 50-річчя своєї Незалежності, залежить від нашої роботи вже сьогодні.

Тому бажаю вам міцного здоров’я, успіхів у вашій роботі та у науковій діяльності. Бажаю вам ставити перед собою найамбітніші цілі та досягати їх. Бажаю миру та злагоди вашим родинам.

З повагою, ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.