перша хвиля: на 26% більше першокурсників, ніж минулого року

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Перша хвиля: на 26% більше першокурсників, ніж минулого року

Завершилась перша хвиля зарахування абітурієнтів до закладів освіти, й вже можна відзначити деякі цифри вступної кампанії 2021 року. Отже, до ЦНТУ було подано на 32% більше заяв, ніж рік тому. Найбільш популярні спеціальності: комп’ютерна інженерія, кібербезпека, менеджмент. Найвищій конкурсний бал мала абітурієнтка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» – 197,6…

Проте, як повідомив відповідальний секретар приймальної комісії Центральноукраїнського національного технічного університету Дмитро Богатирьов, підводити підсумки вступної кампанії ще зарано.

По-перше, завершилась лише перша хвиля зарахування – до бакалаврату за денною або заочною формою навчання на місця державного замовлення (на базі загальної повної середньої освіти та на базі диплому молодшого спеціаліста), та до магістратури за денною або заочною формою навчання на місця державного замовлення.

Зараз ще триває зарахування до бакалаврату за контрактною формою навчання.

Потім для спеціальностей, які визначені такими, що потребують особливої підтримки (це всі інженерні спеціальності, а також «Екологія», «Агрономія» тощо), міністерством буде оголошено додатковий набір та виділено для таких спеціальностей додаткові державні місця.

Нарешті, у вересні триватиме друга хвиля зарахування: до бакалаврату за заочною формою навчання, до магістратури за денною або заочною формою навчання (у тому числі, для тих вступників, які складали на додатковій сесії єдиний вступний іспит із англійської мови), а також на контрактні місця до магістратури для абітурієнтів, які вже мають вищу освіту.

Отже, ще не на часі остаточно підводити підсумки вступної кампанії-2021. Але що відомо по завершенні першої хвилі зарахування?

Загалом, до Центральноукраїнського національного технічного університету було подано 2888 заяв – це приблизно на 32% більше, ніж у 2020 році (при тому, що цього року зменшили кількість заяв, які може подавати один вступник на місця державного замовлення).

Протягом першої хвилі до бакалаврату ЦНТУ зараховано на 26% першокурсників більше, ніж рік тому.

Найбільш популярні серед абітурієнтів ЦНТУ спеціальності, відповідно кількості поданих заяв: комп’ютерна інженерія (200), кібербезпека (195), менеджмент (108), агрономія (105), а також прикладна механіка (81) та економіка (78).

Найбільше держбюджетних місць отримано за спеціальностями: прикладна механіка, агрономія, комп’ютерна інженерія, агроінженерія, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Найбільший конкурсний бал мала абітурієнтка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» – 197,6 (вона склала ЗНО з української мови і літератури, та з математики на 194 бали з 200 та із математики на 181 бал).

Як повідомив відповідальний секретар приймальної комісії ЦНТУ Дмитро Богатирьов, приймальна комісія продовжує працювати, за графіком роботи – друга хвиля зарахування та зарахування на контракт.

Іногороднім першокурсникам надана можливість поселитися у сучасному університетському гуртожитку.

Довгоочікуваний навчальний рік стартує, традиційно, 1-го вересня. Центральноукраїнський національний технічний університет розпочне 2021-22 навчальний рік у звичному очному режимі роботи.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.