бойові медики в гостях у студентів цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Бойові медики в гостях у студентів ЦНТУ

Для першої в 2021/22 навчальному році години наставника кафедра сільськогосподарського машинобудування Центральноукраїнського національного технічного університету запросила на зустріч зі студентами кафедри військовослужбовців, медиків групи спеціальних операцій 3-го окремого полку спеціального призначення імені князя Святослава Хороброго Центру спеціальних операцій «Схід».

Із зрозумілих причин тут не називатимуться імена та прізвища військовослужбовців, також їхні обличчя не зафіксовані на фотографіях.

Гості проходять службу в зоні АТО/ОСС з 2014 та 2016 року, відповідно. В своїй бойовій групі вони виконують обов’язки медиків. Студентам військовослужбовці-спецпризначенці розповіли про випадки військової та цивільної медицини.

Зокрема, продемонстрували склад медичного наплічника (студенти мали можливість самостійно подивитися, що там всередині); розповіли, як правильно зупиняти кровотечу; як допомогти пораненому (або травмованому) із кровотечею; як робити серцево-легеневу реанімацію, масаж серця тощо. Розповіли, за якими признаками розпізнати приступ епілепсії, інсульт, інфаркт, як надавати до приїзду швидкої допомогу людині на вулиці, якщо раптом доведеться рятувати випадкового перехожого, якому стало зле.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.