якісна підготовка до зно (дпа) та єві 2022 року

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Якісна підготовка до ЗНО (ДПА) та ЄВІ 2022 року

Коли починається наступна вступна кампанія? Правильна відповідь: одразу, як закінчився прийом заяв попередньої вступної кампанії. Тому готуватися до вступу до закладів вищої освіти потрібно вже зараз. Центр довузівської підготовки Центральноукраїнського національного технічного університету запрошує абітурієнтів наступних років на підготовчі курси із української мови та літератури, математики, історії, біології, англійської мови (ЗНО та ЄВІ), фізики, хімії, географії.

Фахівці Центру довузівської підготовки ЦНТУ допоможуть слухачам курсів визначитися з переліком предметів, необхідних для вступу на бажану спеціальність, а також допоможуть пройти попереднє тестування з визначення рівня володіння предметом.

Слухачі курсів матимуть можливість вивчати обрані предмети, користуватися системою дистанційного навчання ЦНТУ, скласти екзамен, та отримати сертифікат про закінчення підготовчих курсів із зазначенням екзаменаційних балів.

Крім цього, слухачам курсів надається консультація з питань реєстрації на ЗНО, ЄВІ, створення електронного кабінету вступника 2022 тощо.

Навчання здійснюється за однією з чотирьох форм (слухачі обирають найбільш зручний для себе варіант):

денна форма навчання (off-line): у будні після 15-ї години, термін навчання: вісім місяців (жовтень-травень). Така форма найбільш зручна для мешканців Кропивницького та найближчих населених пунктів;

сесійна форма розрахована на слухачів, які можуть особисто відвідувати курси лише у вихідні дні. Дана форма навчання потребує значної самоорганізації та дисципліни, використовує традиційні технології навчання. Термін навчання – сім місяців;

– за дистанційною формою (on-line) слухачі мають можливість обрати або однорічний курс тривалістю 6,5 місяців (листопад-травень) із можливістю відвідувати аудиторні сесії вихідного дня; або дворічний дистанційний курс із сесіями вихідного дня, який надає більш фундаментальну підготовку (перший рік – шість місяців, другий – вісім місяців).

Дистанційна форма підготовки пропонується мешканцям області, районних центрів, усім, хто не має можливості відвідувати курси фізично. Для навчання використовуються загальнодоступні онлайн засоби: Viber/Telegram, Zoom, GoogleMeet, GoogleClassroom, Skype.

скорочений курс підготовки триватиме п’ять місяців, у період із січня по травень 2022 року. Навчання здійснюватиметься в очному режимі у будні після 17-ї години, а також у вихідні.

Початок занять:

Денна форма - з 01.10.2021 р. по 31.05.2022 р. із комплектацією (за необхідності) нових груп.

Дистанційна (on-line) та сесійна форми – з 01.11.2021 р. по 31.05.2022 р.

Скорочена – з 04.01.2022 р. по 31.05.2022 р. (п’ять місяців).

 

Вартість підготовки з одного предмету за денною, сесійною або дистанційною формами навчання складає 550 грн. у місяць. За скороченою – 1100 грн.\місяць. Оплата можлива як за весь курс навчання одним платежем, так і помісячно (до 26 числа попереднього місяця, що передує оплачуваному).

 

Попередній запис та додаткова інформація за контактами:

Телефон, Viber, Telegram: (095) 202-92-45;

e-mail: cdp_pk@kntu.kr.ua

Сайт ЦНТУ: http://www.kntu.kr.ua, розділ АБІТУРІЄНТ, вкладка: Центр довузівської підготовки.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.