перше «золото» чемпіонату україни серед майстрів часів пандемії

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Перше «золото» чемпіонату України серед майстрів часів пандемії

Після півторарічної перерви, викликаною карантинними обмеженнями, в Дніпрі знов проведено чемпіонат України з дзюдо серед майстрів (ветеранів). У складі збірної Кіровоградської області на цих змаганнях виступав професор кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ Юрій Кулєшков.

Зазвичай, чемпіонат України з дзюдо серед майстрів проходить у березі або квітні, але минулого року ці змагання відмінили, бо в Україні якраз почався карантин, а в 2021 році чемпіонат перенесли на осінь.

Юрій Кулєшков виступав на змаганнях у категорії М8, вік: 65 років і старше; вага 65-69 кг.. За регламентом турніру у категорії М8 кожен борець (їх було п’ять) повинен був провести один поєдинок із іншими представниками категорії. Переможця визначали за найбільшою кількістю балів, за кількістю та якістю перемог.

Професор кафедри експлуатації та ремонту машин ЦНТУ виграв усі свої поєдинки чемпіонату, причому три з них виграв оцінкою «іппон» – найвищою оцінкою у дзюдо. Найбільш складним виявився двобій проти одесита Віталія Южакова, який свого часу вигравав медалі чемпіонату СРСР із самбо, а також чемпіонат світу з самбо серед майстрів! Але й цей поєдинок завершився на користь Юрія Кулєшкова, хоча й оцінкою ваза-арі, а не іппон.

Загалом, збірна Кіровоградської області на чемпіонаті України з дзюдо серед майстрів (ветеранів) 2021 року була представлена 17-ю борцями. У командному заліку збірна Кіровоградської області посіла ІІІ місце, поступившись лише господарям та команді Донецькій області, але випередивши такі крупні регіони як Одеська, Харківська області та місто Київ.

До цих змагань Юрій Кулєшков готувався на базі спортивної школи «Зірочка» обласного центру.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.