у темпі майже один кілограм за годину: результати першого конкурсу «кращий рибалка цнту»

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


У темпі майже один кілограм за годину: результати першого конкурсу «Кращий рибалка ЦНТУ»

Минулого уїк-енду на базі відпочинку Центральноукраїнського національного технічного університету «Сосновий гай» поблизу Світловодська відбувся перший у нашому навчальному закладі університетський чемпіонат зі спортивної риболовлі. Результат переможця конкурсу й володаря титулу «Кращий рибалка ЦНТУ»-2021 склав 3,8 кг, які він наловив за чотири години змагань.

Організатором даного конкурсу виступив профспілковий комітет Центральноукраїнського національного технічного університету за підтримки адміністрації навчального закладу.

За словами голови профкому викладачів та співробітників ЦНТУ Дмитра Голуба, конкурс «Кращий рибалка ЦНТУ» є одним із напрямів профкомівської програми із відродження та відновлення бази відпочинку «Сосновий гай». Проведення на базі відпочинку різноманітних університетських заходів привертатиме до «Соснового гаю» увагу працівників ЦНТУ й одночасно сприятиме збільшенню кількості відпочиваючих.

Як приклад, у першому конкурсі «Кращий рибалка ЦНТУ» взяло участь семеро викладачів, тоді як удвічі більше працівників університету проїхали просто відпочити на заміській базі та уболівати за своїх колег.

За головний приз сперечались учасники конкурсу (зліва-направо):

верхній ряд: завідувач кафедри вищої математики та фізики Микола Якименко; старший викладач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення Олександр Улічев; професор кафедри сільськогосподарського машинобудування Олексій Васильковський; доцент кафедри експлуатації та ремонту машин Сергій Лисенко;

нижній ряд: доцент кафедри експлуатації та ремонту машин Руслан Осін; доцент кафедри експлуатації та ремонту машин Олег Бевз; доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Сергій Мороз.

Змагання тривали з 8 до 12 годин суботи, 2-го жовтня. Ловити можна було на одну вудку з одним гачком, але учасники самостійно обирали тип вудки (поплавкова чи фідерна), види наживки та прикормки.

Переможця та призерів визначали за загальною вагою улову. Перше місце змагань й разом з тим титул «Кращий рибалка ЦНТУ»-2021 виборов доцент кафедри експлуатації та ремонту машин Руслан Осін із результатом 3,840 кг.

Другий за вагою улов на рахунку доцента також кафедри ЕРМ Олега Бевза (3,280 кг); третій результат продемонстрував старший викладач кафедри КбПЗ Олександр Улічев (3,105 кг.). Крім цього, Олександр Улічев спіймав найбільшу рибу чемпіонату (вага 0,405 кг.) та переміг в окремій номінації «Big Fish».

Окрім грамот та визнання колег призери та переможець конкурсу «Кращий рибалка ЦНТУ» отримали передбачені регламентом чемпіонату грошові винагороди.

Профком викладачів та співробітників ЦНТУ вітає учасників та переможців першого конкурсу «Кращий рибалка ЦНТУ» та сподівається на збільшення учасників університетських змагань зі спортивної риболовлі наступного року.

Набагато більше фотографій конкурсу «Кращий рибалка ЦНТУ» та бази відпочинку «Сосновий гай» можна переглянути в альбомі на сторінках університету в соціальних мережах.

Підготував Олександр Виноградов


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.