студентам-новачкам розповіли більше про університет

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Студентам-новачкам розповіли більше про університет

Учора, 12 жовтня в Центральноукраїнському національному технічному університеті було проведено першу у 2021/22 навчальному році загальну «Годину наставника» для здобувачів вищої освіти, які вступили до нашого навчального закладу цього літа.

Тема години наставника для студентів-новачків (здобувачі освіти за технічними спеціальностями та за економічними спеціальностями знаходились у різних аудиторіях) – предметне знайомство із університетом.

Керівник Центру виховної роботи ЦНТУ, доцент Олег Бевз розповів студентам про структуру сайту навчального закладу, де, в якому розділі знаходиться інформація, яка буде цікавою та корисною студентам. Зокрема, мова йшла про призначення та нарахування стипендій (академічних або соціальних), про те, хто має право на соціальну стипендію, про органи студентського самоврядування та випадки, у яких вони надають допомогу студентам, про гуртожитки, про гуртки художньої самодіяльності, про працевлаштування студентів – сторінку сайту, де розміщуються пропозиції роботодавців для здобувачів освіти та випускників навчального закладу тощо.

Керівник Відділу міжнародних відносин ЦНТУ, доцент Владислава Натальченко розповіла про напрямки та види міжнародних стажувань для студентів нашого навчального закладу.

Психолог ЦНТУ Світлана Бойко ознайомила студентів із діяльністю психологічної служби університету (на сайті у розділі «Студенту» створено сторінку психологічної служби). Студенти отримали інформацію, куди та до кого можна звертатися за консультацією, як поводитися, якщо стикнулись із випадками булінгу, як оптимізувати свій час та інше.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.