14 жовтня – день захисників та захисниць україни

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


14 жовтня – День захисників та захисниць України

Шановні захисники та захисниці України! Ректорат та профком Центральноукраїнського національного технічного університету вітає вас зі святом, яке наша країна відзначатиме вже завтра.

Святковий день 14 жовтня у нашому календарі з’явився відносно недавно, але майже одразу День захисників України, а з 2021 року – День захисників та захисниць України, став одним із найбільш важливих для держави свят. Важливих з огляду на те, який внесок захисників та захисниць України у відстоюванні Незалежності країни.

Це День вшанування громадян України, а також громадян інших країн, громадян різного віку, різних національностей, різного віросповідання, різної освіти, різного світогляду, які вже восьмий рік захищали або зараз захищають нашу землю від агресора.

Для Центральноукраїнського національного технічного університету День захисників та захисниць України свято не чуже. Декілька наших викладачів проходили службу в зоні АТО/ООС. Зараз у нашому університеті на денній та заочній формах навчається майже 600 учасників бойових дій, ветеранів та військовослужбовців, причому 240 учасників бойових дій втупили до ЦНТУ у 2021 році. Університет завжди готовий допомагати нашим ветеранам та військовослужбовцям отримувати вищу освіту й сприяти вступу учасників бойових дій до закладів вищої освіти.

Шановні захисники та захисниці, вітаємо вас та ваші родини зі святом, бажаємо вам здоров’я, благополуччя та перемоги!

З повагою, ректорат та профком ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.