підготовка до англомовної конференції

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Підготовка до англомовної конференції

Студенти та викладачі Центральноукраїнського національного технічного університету готуються до міжнародної конференції, яка відбудеться на базі «Українсько-Канадського Центру» ЦНТУ. З цією метою економічний факультет університету провів спільне засідання двох своїх студентських англомовних дискусійних клубів: Challenge та In the Know.

Студенти економічного факультету – учасники англомовних клубів представили доповіді з питань сучасних методів відбору персоналу, що є актуальним для їх майбутнього працевлаштування. Презентація доповідей, їх обговорення та відповіді на питання – англійською мовою.

Засідання англомовних дискусійних клубів економічного факультету проходило під головуванням проректора з наукової роботи ЦНТУ, професора Олександра Левченка.

До виступів здобувачів освіти готували: декан економічного факультету, професор Наталія Шалімова; доцент кафедри аудиту, обліку та оподаткування Олександр Гай; доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Ілона Андрощук; доцент кафедри економічної теорії, маркетингу та економічної кібернетики Максим Загреба.

За інформацією економічного факультету ЦНТУ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 55-50-18
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.