підсумки участі українських спортсменів в олімпіадах-2020

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Підсумки участі українських спортсменів в Олімпіадах-2020

Доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ Володимир Ковальов взяв участь у засіданні Колегії Міністерства молоді та спорту України, присвяченій участі українських спортсменів у Олімпійських Іграх та Паралімпійських Іграх у Токіо. Володимир Ковальов на Колегії представляв Федерацію бейсболу та софтболу України.

Внаслідок карантину засідання Колегії, в роботі якої взяло участь понад 170 осіб, відбулось в онлайн-режимі. Міністерство молоді та спорту України організувало дане засідання спільно із Національним олімпійським комітетом України.

Відповідно до порядку денного були обговорені результати виступу українських спортсменів на Олімпійських Іграх, на Паралімпійських Іграх, які цього літа проходили в Токіо, а також питання виділення субвенцій на розвиток спортивної інфраструктури згідно програми «Велике будівництво».

На Колегії виступали міністр молоді та спорту, олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт; президент НОК України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка, заступники міністра молоді та спорту та інш.

Серед запрошених до участі у Колегії – представники національних федерацій олімпійських видів спорту. Федерацію бейсболу та софтболу України на даному засіданні представляв перший віце-президент ФБСУ, голова комісії осередків Національного олімпійського комітету України, доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя Центральноукраїнського національного технічного університету Володимир Ковальов.

Нагадаємо, влітку на сайті ЦНТУ публікувалось посилання на відео-інтерв’ю, де Володимир Ковальов розповідає про свої враженні від відвідин Олімпійських Ігор у Токіо.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 55-50-18
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.