виконком нок україни

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Виконком НОК України

Представник Центральноукраїнського національного технічного університету, доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя, голова комісії осередків Національного олімпійського комітету України Володимир Ковальов виступив на засіданні Виконавчого комітету НОК України, присвяченому підбиттю підсумків виступу Олімпійської збірної України на Іграх ХХХІІ Олімпіади в Токіо.

Як повідомляє сайт Національного олімпійського комітету України, засідання виконкому НОК проходило в режимі відео-конференції під головуванням президента Національного олімпійського комітету України, Олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

Виконком визнав виступ команди позитивним, висловивши, разом із тим, пропозиції та рекомендації для суб'єктів олімпійського руху. Члени виконкому приділили увагу обговоренню нагальних питань щодо підготовки української команди до ХXIV зимових Олімпійських ігор в Пекіні-2022.

Під час засідання виконкому НОК України були заслухані звіти про роботу комісії атлетів НОК (доповідач – голова комісії, народний депутат України Ольга Саладуха) і комісії «Осередки НОК України» (доповідач – голова комісії, доцент кафедри екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ Володимир Ковальов).

Також учасники засідання заслухали та затвердили перелік заходів НОК України на 2022 рік.

***

Як повідомлялось раніше, влітку на сайті ЦНТУ публікувалось посилання на відео-інтерв’ю, де Володимир Ковальов розповідає про свої враження від відвідин Олімпійських Ігор у Токіо.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 55-50-18
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.