вчена рада цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Вчена рада ЦНТУ

На початку тижня відбулось жовтневе засідання Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету. Розглядались питання присвоєння вченого звання професора, питання підготовки університету та фахових коледжів до опалювального сезону та підсумки вступної кампанії 2021 року.

На початку свого засідання Вчена рада ЦНТУ проголосувала за присвоєння Єлизаветі Мелешко вченого звання професора по кафедрі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення навчального закладу.

Відповідно до порядку денного на Вченій раді було обговорено стан підготовки до зимового сезону корпусів та приміщень Центральноукраїнського національного технічного університету, Світловодського політехнічного фахового коледжу ЦНТУ та Кропивницького фахового інженерного коледжу ЦНТУ (доповідали: в.о. проректора з АГЧ Віктор Слонь, директор СПФК Михайло Рудич, директор КФІК Микола Сторожук).

Також на засіданні Вченої ради керівник центру довузівської підготовки ЦНТУ Андрій Тихий, директори Світловодського та Кропивницького фахових коледжів ЦНТУ Михайло Рудич і Микола Сторожук доповіли про результати прийому на перший курс у 2021 році та про заходи із покращення інформаційно-профорієнтаційної роботи.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 55-50-18
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.