на початку листопада – дистанційне навчання

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


На початку листопада – дистанційне навчання

Наказом ректора Центральноукраїнського національного технічного університету №189-05 від 28 жовтня 2021 року, з 1 по 15 листопада 2021 року освітній процес у навчальному закладі переводиться на дистанційну форму навчання відповідно до затвердженого розкладу занять.

Причини такого рішення: погіршення епідеміологічної ситуації в Україні та лист Міністерства освіти і науки України від 21.10.2021 № 1/9-558.

Відповідно до наказу ректора ЦНТУ №189-05:

Деканам факультетів, завідувачам кафедр, науково-педагогічним працівникам належить:

– забезпечити проведення занять та контрольних заходів у дистанційному режимі з використанням інформаційно-комунікаційних технологій на базі платформи Mоodle та програм онлайн-зв'язку (ZOOM, Skype тощо);

– проводити облік відвідування здобувачів вищої освіти онлайн навчальних занять та виконання запланованих видів навчальної роботи;

Керівник навчального відділу Голік О.П. має забезпечити проведення моніторингу якості організації освітнього процесу у дистанційному режимі та дотриманням вимог забезпечення якості вищої освіти.

Керівники структурних підрозділів мають посилити контроль за дотриманням працівниками санітарно-гігієнічних норм та карантинних обмежень, зокрема щодо використання засобів індивідуального захисту, не допускати до роботи працівників із симптомами вірусних захворювань.

Інженер із техніки безпеки Горбачова Г.П. має здійснювати щоденний моніторинг стану епідеміологічної ситуації в університеті та подавати інформацію про наявні випадки захворювання.

В.о. проректора з адміністративно-господарської роботи Слонь В.В. має обмежити доступ сторонніх осіб до ЦНТУ та студентських гуртожитків університету; забезпечити пропускний режим в навчальних корпусах і студентських гуртожитків університету; забезпечити посилений режим щоденної санітарної обробки приміщень університету.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 55-50-18
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.