як після університету отримати звання молодшого лейтенанта морської піхоти?

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Як після університету отримати звання молодшого лейтенанта морської піхоти?

Студентів ЦНТУ агітували поступати після завершення навчання в університеті до 35 окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського. Наявність вищої освіти – один із критеріїв зарахування на офіцерську посаду.

Як розповіла під час однієї із зустрічей зі студентами представниця 35 окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського, армія може запропонувати новобранцю (якщо він ще не має військової спеціальності) дуже широкий спектр спеціальностей. У тому числі, пов’язаних із технікою.

Служба – за контрактом: достойна оплата плюс соціальний пакет. Попереднє навчання на військовій кафедрі не є обов’язковим. Якщо новобранець (випускник університету) не має відповідного фаху, його направлять на додаткове навчання для набуття фахової підготовки, по завершенню якого він отримає військову спеціальність та звання молодшого лейтенанта. Й далі працюватиме у бригаді на офіцерській посаді. Новобранець без вищої освіти може претендувати лише на матроську посаду.

На військову службу до 35 обмрп запрошують молодь віком від 18 до 35 років у гарному фізичному стані. Вимоги до стану здоров’я претендентів цілком зрозумілі, все ж таки це – морська піхота, елітний підрозділ Збройних сил України.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 55-50-18
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.