пам’яті галини тадеївни пальчевич

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Пам’яті Галини Тадеївни Пальчевич

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування, економічний факультет, Центральноукраїнський національний технічний університет глибоко сумують з приводу передчасної смерті професора кафедри, Відмінника освіти України Галини Тадеївни Пальчевич (29.09.1960-09.11.2021).

Протягом багатьох років життя Галини Тадеївни було нерозривно пов’язане з Центральноукраїнським національним технічним університетом, до колективу якого вона прийшла молодим, енергійним викладачем.

Випускниця Тернопільського фінансово-економічного інституту, Галина Пальчевич почала працювати в нашому навчальному закладі в 1989 році. Працювала на посадах асистента департаменту економіки КІСМ, старшого викладача, доцента, завідувача кафедри фінансів та планування / кафедри фінансів, банківської справи та страхування (2002-2020 роки), професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування.

В середині 1990-х Галина Пальчевич навчалась в аспірантурі Кіровоградського інституту сільськогосподарського машинобудування за спеціальністю «Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика», в 1996 році захистила кандидатську дисертацію на тему фінансового регулювання зайнятості населення в регіоні.

Професор Галина Тадеївна Пальчевич входила до складу економічної спеціалізованої вченої ради К23.073.03 Центральноукраїнського національного технічного університету.

Як науковець Галина Пальчевич опублікувала понад 210 наукових праць. За своє життя Галина Тадеївна виховала не одне покоління студентів та аспірантів, її науковий талант здобув заслужену повагу вчених як в Україні, так і за її межами.

Колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування завжди пам’ятатиме Галину Тадеївну як чудову людину, доброзичливу колегу, як вірного товариша та наставника, як відомого науковця і викладача, професіонала своєї справи. Світла, добра пам’ять про Галину Тадеївну назавжди збережеться в серцях тих, хто її знав, любив і поважав, хто жив і працював поруч з нею, тих, кого вона навчала.

Колектив кафедри, колектив економічного факультету, колектив ЦНТУ висловлюють щирі співчуття рідним та близьким Галини Тадеївни з приводу цієї непоправної втрати. Хай Господь дарує їй вічне життя у Царстві Небеснім.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 55-50-18
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.