17 листопада – міжнародний день студента

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


17 листопада – Міжнародний день студента

Шановні студенти Центральноукраїнського національного технічного університету, Кропивницького фахового інженерного коледжу ЦНТУ та Світловодського політехнічного фахового коледжу ЦНТУ!

«Перш за все хочу вам подякувати. За те, що свого часу ви обрали для навчання наш Центральноукраїнський національний технічний університет. За те, що навчаєтесь, продовжуєте навчатися попри усі негаразди й складнощі, спричинені пандемією. Давайте будемо сприймати навчання часів карантину як виклик, виклик для студентів й для університетів, виклик, який ми повинні подолати, щоб стати сильнішими.

Другий рік поспіль ми відзначаємо студентське свято без антуражу свята: без концерту, без вітань зі сцени актової зали. Але від цього студентське свято не перестає бути студентським святом.

Сама назва «студент» походить від слова, яким називали людей, які набувають знання. Знання – це ваша перепустка у світ. Ваше покоління має величезні ресурси для набуття знань. Студенти мого часу й уявити не могли про вільний цілодобовий доступ до бібліотек багатьох університетів світу, про онлайн програми багатьох університетів світу, про курси іноземної мови, про стажування за кордоном, про спільні з європейськими університетами магістратури та подвійні дипломи. Ви маєте всі ці можливості, то ж не упустіть шанс скористатися ними, не упустіть свій шанс набути знання та отримати освіту.

Бажаю вам мати бажання вчитися, бажання опановувати нові навички та розвиватися. Наявні ресурси знань, наші викладачі, лабораторії, оновлені сучасні освітні програми не зможуть вам допомогти, якщо ви не матимете бажання навчатися.

Окремо хочу привітати із Днем студента студентів ЦНТУ військовослужбовців та учасників бойових дій. Університет пишається тим, що ви обрали наш навчальний заклад для навчання.

Шановні студенти, бажаю вам та вашим родинам здоров’я. Прислухайтесь до рекомендацій фахівців-медиків. Якщо ви не маєте протипоказань до вакцинації, подумайте над тим, щоб зробити собі щеплення проти СOVID-19. Бережіть себе та своїх близьких!

Успіхів вам у навчанні та у житті!»

 

З повагою,

від імені ректорату Центральноукраїнського національного технічного університету

ректор ЦНТУ, професор                          Володимир КРОПІВНИЙ


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 55-50-18
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.