телеміст кропивницький – гамільтон

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Телеміст Кропивницький – Гамільтон

Минулого тижня на базі «Українсько-Канадського Центру» Центральноукраїнського національного технічного університету було проведено англомовний круглий стіл на тему «Особливості навчання та працевлаштування в Канаді» за участі співзасновника «Українсько-Канадського Центру»: Mohawk College (Гамільтон, провінція Онтаріо, Канада). Основна аудиторія круглого столу – студенти нашого університету, а також школярі Кропивницького і Світловодська.

«Українсько-Канадський Центр» – спільний проект Відділу міжнародних зв’язків ЦНТУ та канадського державного вищого навчального закладу Mohawk College. Його було створено в листопаді 2017 року. На урочисте відкриття центру приїжджали Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та представник Mohawk College, випускниця нашого університету Світлана Кірнасова. З того часу на базі «Українсько-Канадського Центру» періодично проходять онлайн мітинги студентів нашого навчального закладу та школярів Кропивницького із представниками Mohawk College.

Минулого тижня на онлайн зустріч із представником відділу міжнародного співробітництва Mohawk College Світланою Белау (Кірнасовою) в рамках англомовного круглого столу «Особливості навчання та працевлаштування в Канаді» також запросили студентів ЦНТУ та учнів випускних класів шкіл Кропивницького та Світловодська, які поглиблено вивчають англійську мову. Світлана Белау представила доповідь про варіанти вступу, грантові програми та можливості навчання в Mohawk College для студентів із України. Також представниця канадського навчального закладу відповіла на питання учасників англомовного круглого столу.

Круглий стол було організовано відділом міжнародних зв'язків ЦНТУ, «Українсько-Канадським Центром» та Відділом аспірантури та докторантури ЦНТУ. Проректор з наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко анонсував наступний захід за участю представників нашого навчального закладу та канадського Mohawk College на лютий 2022 року.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.