вчена рада цнту

Центрально український національний
технічний університет

Українська English


Вчена рада ЦНТУ

У понеділок, 29 листопада відбулось чергове засідання Вченої ради Центральноукраїнського національного технічного університету. Серед питань порядку денного: обрання на посади; про результати перевірок бакалаврських робіт на плагіат; про організацію викладання на іноземній мові; про впровадження автоматизованої системи управління освітнім процесом та розвитку цифрової інфраструктури.

На початку засідання ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний вручив диплом доцента Анні Коваленко та диплом PhD Павлу Усіку (обидва – представники кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ).

Вчена рада ЦНТУ проголосувала за присвоєння Володимиру Сибірцеву вченого звання професора по кафедрі фінансів, банківської справи та страхування; та за призначення на посаду професора кафедри автоматизації виробничих процесів Сергія Осадчого. Також вчена рада підтримала призначення Олександра Дідика на посаду завідувача кафедри автоматизації виробничих процесів (на умовах контракту).

Відповідно до порядку денного, Вчена рада заслухала доповіді за питаннями:

– про результати перевірок кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за освітнім ступенем бакалавр на наявність академічного плагіату (доповідала директор бібліотеки ЦНТУ Вікторія Євміна);

– про методичне забезпечення та організацію викладання навчальних дисциплін на іноземній мові (доповідав проректор з наукової роботи Олександр Левченко);

– про результати впровадження в університеті автоматизованої системи управління освітнім процесом та розвитку цифрової інфраструктури (доповідав проректор з науково-педагогічної роботи Андрій Кириченко).


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії:
т. (0522) 55-93-13
т./viber +380950785900
т.+380966013370
e-mail: pk_kntu@ukr.net

Телефон університетської довідкової служби:
(0522) 55-92-66
© 2022 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.